Bager oranžovo-žltý

Klasický hračkársky bager z ekologických materiálov v oranžovo-žltých farbách. K autu patrí aj neúnavný šofér Buldog aj s bezpečnostnou prilbou. Výborná hračka do piesku pre chlapcov aj pre dievčatá od 2 rokov. Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. ... Primárnym zdrojom ich materiálov sú recyklované fľaše od mlieka - spoločnosť Green Toys takto využila už viac než 15 miliónov použitých fliaš! Hračky Green Toys sú vhodné aj na umývanie v umývačke riadu. Hmotnosť: 0,430 kg Rozmery: 12,7  x 15,2  x 22,9  cm 

čítať viac čítať menej

24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasický hračkársky bager z ekologických materiálov v oranžovo-žltých farbách. K autu patrí aj neúnavný šofér Buldog aj s bezpečnostnou prilbou. Výborná hračka do piesku pre chlapcov aj pre dievčatá od 2 rokov.

Hračky americkej značky Green Toys sú vyrobené zo stopercentne recyklovateľných plastov, neobsahujú BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Primárnym zdrojom ich materiálov sú recyklované fľaše od mlieka - spoločnosť Green Toys takto využila už viac než 15 miliónov použitých fliaš! Hračky Green Toys sú vhodné aj na umývanie v umývačke riadu.

Hmotnosť: 0,430 kg

Rozmery: 12,7  x 15,2  x 22,9  cm 

SKU 1162552
Značka Green Toys
Krajina pôvodu USA
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 816409011062
Green Toys
Nechali by ste svoje deti hrať sa s odpadkami? S tými, ktoré v GREEN TOYS menia na autíčka, loďky či čajové sety pre bábiky určite áno. Recyklovali už vyše 50 miliónov fliaš od mlieka a 100% ekologické sú aj ich obaly, vrátane potlače. Hračky aj ich komponenty sa vyrábajú priamo v USA – zakladatelia firmy totiž chcú osobne kontrolovať ich kvalitu a nezávadnosť.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško