Baby príslušenstvo Veverička sa hrá doma

Roztomilé baby príslušenstvo - veverička - je produktom značky Sylvanian Families. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením osloví najmä dievčatá, alebo zanietených zberateľov. Jednotlivé Sylvanian zvieratká sú balené v praktických priehľadných kufríkoch s rúčkou.Hra a kontakt s takýmto typom hračiek pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj fantáziu ... a prdstavivosť pri spoločných rolových hrách. Okrem toho zlepšuje slovnú zásobu a medziľudské interakcie, a to všetko hravým a prirodzeným spôsobom. Materiálové zloženie: plast potiahnutý jemnučkým semišomRozmery figúrok: cca 7,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

9.99€

Dostupné ihneď

9.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilé baby príslušenstvo - veverička - je produktom značky Sylvanian Families. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením osloví najmä dievčatá, alebo zanietených zberateľov. Jednotlivé Sylvanian zvieratká sú balené v praktických priehľadných kufríkoch s rúčkou.

Hra a kontakt s takýmto typom hračiek pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj fantáziu a prdstavivosť pri spoločných rolových hrách. Okrem toho zlepšuje slovnú zásobu a medziľudské interakcie, a to všetko hravým a prirodzeným spôsobom.

Materiálové zloženie: plast potiahnutý jemnučkým semišom

Rozmery figúrok: cca 7,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1174391
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 2100000007660
Kód produktu 218.4391B-v
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško