Baby lopta mäkká Animalia

Obľúbená Baby mäkká lopta na hranie s motívmi zvierat pre deti od 6 mesiacov, prioritne určená pre chlapcov. Pekná na pohľad, príjemná na dotyk a veľkosťou dokonale prispôsobená do drobných detských rúk. Pestrofarebné prevedenie s krásnymi ilustráciami i samotný zvuk loptičky povzbudzuje dieťa pri jeho prvých pokusoch kotúľať, hádzať či chytať ... ju, alebo plaziť sa za ňou.  Hra s loptou podporuje motoriku, úchop, koordináciu či sústredenosť. V kombinácii s hrkálkou, ktorá sa skrýva v jej vnútri - aj stimuláciu detského sluchu. Materiál, z ktorého je loptička vyrobená, je vysoko kvalitný a zaisťuje ľahkú údržbu. PVC koža a polyester, ktorý neobsahuje ftaláty, sú pre deti maximálne bezpečné. Priemer lopty: 13 cm Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

čítať viac čítať menej

9.60€

Bežná cena 9.90€

Momentálne nedostupné

9.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Obľúbená Baby mäkká lopta na hranie s motívmi zvierat pre deti od 6 mesiacov, prioritne určená pre chlapcov.

Pekná na pohľad, príjemná na dotyk a veľkosťou dokonale prispôsobená do drobných detských rúk. Pestrofarebné prevedenie s krásnymi ilustráciami i samotný zvuk loptičky povzbudzuje dieťa pri jeho prvých pokusoch kotúľať, hádzať či chytať ju, alebo plaziť sa za ňou. 

Hra s loptou podporuje motoriku, úchop, koordináciu či sústredenosť. V kombinácii s hrkálkou, ktorá sa skrýva v jej vnútri - aj stimuláciu detského sluchu.

Materiál, z ktorého je loptička vyrobená, je vysoko kvalitný a zaisťuje ľahkú údržbu. PVC koža a polyester, ktorý neobsahuje ftaláty, sú pre deti maximálne bezpečné.

Priemer lopty: 13 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

Značka Crocodile Creek
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 732396230029
Crocodile Creek
Pestrofarebné, moderné a nápadité. Tašky, doplnky a potreby na stolovanie značky CROCODILE CREEK deti upútajú na prvý pohľad. Spokojní ale zároveň môžu byť aj rodičia – táto značka mimoriadne dbá na bezpečnosť a nezávadnosť svojich produktov. Nenájdete v nich žiadne PVC, BPA, ftaláty a ďalšie škodliviny a prechádzajú prísnymi laboratórnymi testami.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou