Babka a dedko chocolate zajačikovia Sylvanian Families

Aj dedinka sylvanian ma svojho dedka a babku, sú veľmi múdri, láskaví, a vždy sa usmievajú a všetky deti v dedinkei milujú, keď dedko začne rozprávať staré príbehy v parku pod stromom, lebo sú nesmierne zaujímavé, dedko bol totiž dlhé roky kapitánom na veľkých lodiach. A Babku všetky zbožňujú pre ... jej vychýrený malinový koláč. Prídite ochutnať!

čítať viac čítať menej

16.90€

Dostupné ihneď

16.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Aj dedinka sylvanian ma svojho dedka a babku, sú veľmi múdri, láskaví, a vždy sa usmievajú a všetky deti v dedinkei milujú, keď dedko začne rozprávať staré príbehy v parku pod stromom, lebo sú nesmierne zaujímavé, dedko bol totiž dlhé roky kapitánom na veľkých lodiach.

A Babku všetky zbožňujú pre jej vychýrený malinový koláč. Prídite ochutnať!

SKU 1151963
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131051900
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško