Bábika Soy Tú Emma s čiapočkou 42cm

Emma je sivooká bábika z edície Soy Tu Doll. Má krásne dlhé blond vlasy, ktoré jej zdobí plyšová čiapočka s rozkošnými uškami. Oblečená je do pohodlných bledo-modrých šiat s jemnou potlačou, ktoré jej dokonale ladia s farbou pančušiek. Obuté má čierne štýlové topánočky na šnurovanie.Ruky, nožičky a tváričku má detailne ... prepracované - roztomilý vzhľad jej dodávajú pohyblivé očká s dlhými lepenými riasami. V prípade potreby sa celé jej telíčko dá jednoducho a rýchlo vyčistiť. Vlásky má zakorenené a vyrobené z kvalitného nehorľavého nylonu. Dajú sa ľahko česať a tvarovať do rôznych účesov. Ide o krásne bábiky, vhodné aj pre zberateľov.Hra s bábikami rozvíja myslenie, reč a detskú motoriku. Deti učí zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.Materiálové zloženie: vinylová bábika bez obsahu ftalátov s jemnou vôňou vanilky, zdravotne nezávadnáVeľkosť bábiky: 42 cm

čítať viac čítať menej

42.68€

Bežná cena 56.90€

Momentálne nedostupné

56.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Emma je sivooká bábika z edície Soy Tu Doll. Má krásne dlhé blond vlasy, ktoré jej zdobí plyšová čiapočka s rozkošnými uškami. Oblečená je do pohodlných bledo-modrých šiat s jemnou potlačou, ktoré jej dokonale ladia s farbou pančušiek. Obuté má čierne štýlové topánočky na šnurovanie.

Ruky, nožičky a tváričku má detailne prepracované - roztomilý vzhľad jej dodávajú pohyblivé očká s dlhými lepenými riasami. V prípade potreby sa celé jej telíčko dá jednoducho a rýchlo vyčistiť. Vlásky má zakorenené a vyrobené z kvalitného nehorľavého nylonu. Dajú sa ľahko česať a tvarovať do rôznych účesov. Ide o krásne bábiky, vhodné aj pre zberateľov.

Hra s bábikami rozvíja myslenie, reč a detskú motoriku. Deti učí zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.

Materiálové zloženie: vinylová bábika bez obsahu ftalátov s jemnou vôňou vanilky, zdravotne nezávadná

Veľkosť bábiky: 42 cm

SKU 1175538
Značka Paola Reina
Krajina pôvodu Španielsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8431031060282
Kód produktu 228.06028
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. V súlade s normou EN71 CEE/ASTM F936. Produkt je originál, jeho imitácia je zákazná. Obal uchovajte ako legálny dôkaz o pôvode tovaru. Pred tým ako dáte výrobok dieťaťu odstráňte
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško