SKU
1130782
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Sofia 50cm

Kúpiť v e-shope
Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni
Vyberte predajňu

Bábika Sofia je múdra a pekná bábika. Miluje hodiny baletu a tanec. Oblečené má krásne šaty pre baletku, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, majú certifikát kvality a pre deti sú úplne bezpečné.

Má plne ohybné pevné vinylové telíčko a vďaka lakťovým a kolenným kĺbom sa vie dostať do pozície skutočnej baleríny. Vysoko kvalitné hnedé vlásky s prirodzeným vzhľadom sú do hlavičky všité a preto sú veľmi odolné. Je možné ich ľahko umývať, česať a upravovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu vsadené hnedé očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude vernou kamarátkou veľmi dlho pre deti od 3 rokov.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

2100+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér DHL (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Götz
  1. Koník hnedý
    Koník hnedý
    39,00 €
  2. Bábika Muffin 33 cm brunetka
    Bábika Muffin 33 cm brunetka
    Special Price 34,93 € Regular Price 49,90 €