SKU
1130782
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Sofia 50cm

Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Rezervovať na 3 dni

Bábika Sofia je múdra a pekná bábika. Miluje hodiny baletu a tanec. Oblečené má krásne šaty pre baletku, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov, majú certifikát kvality a pre deti sú úplne bezpečné.

Má plne ohybné pevné vinylové telíčko a vďaka lakťovým a kolenným kĺbom sa vie dostať do pozície skutočnej baleríny. Vysoko kvalitné hnedé vlásky s prirodzeným vzhľadom sú do hlavičky všité a preto sú veľmi odolné. Je možné ich ľahko umývať, česať a upravovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu vsadené hnedé očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude vernou kamarátkou veľmi dlho pre deti od 3 rokov.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi. 

Zľavy na odrážadlá a kolobežky až do 30 %