Bábika Paula víla 27cm

Paula je nádherná bábika, ktorá je prepracovaná do posledného detailu. Je oblečená v chutnom oblečení pre malé víly, nechýba samozrejme čarovná palička, krídelka ani vkusný klobúčik. Oblečenie je vyrobené z kvalitných a nezávadných materiálov, môžete ho bezproblémov prať v práčke.Paula má plne ohybné pevné vinylové telíčko a vysoko kvalitné vlásky ... s prirodzeným vzľadom. Nakoľko sú do hlavičky všité, sú veľmi odolné a preto je možné ich ľahko umývať, česať a stajlovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce očká s mihalnicami.Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendami.Rozmer bábiky: 27 cm

čítať viac čítať menej

42.90€

Dostupné ihneď

42.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Paula je nádherná bábika, ktorá je prepracovaná do posledného detailu. Je oblečená v chutnom oblečení pre malé víly, nechýba samozrejme čarovná palička, krídelka ani vkusný klobúčik. Oblečenie je vyrobené z kvalitných a nezávadných materiálov, môžete ho bezproblémov prať v práčke.

Paula má plne ohybné pevné vinylové telíčko a vysoko kvalitné vlásky s prirodzeným vzľadom. Nakoľko sú do hlavičky všité, sú veľmi odolné a preto je možné ich ľahko umývať, česať a stajlovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce očká s mihalnicami.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendami.

Rozmer bábiky: 27 cm

SKU 1171728
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269130275
Kód produktu 180.16.13027
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško