Bábika na česanie

Hlava bábiky s dlhými vlasmi je ideálna na tréning profesionálneho vlasového stylingu, a to buď podľa podrobných obrázkových predlôh, alebo na základe vlastnej fantázie. Súčasťou je svorka, ktorá bráni jej pohybu zo strany na stranu, práca s ňou je teda konforná a pohodlná. Deti si tak posilňujú manuálnu zručnosť, istotu ... v pohyboch rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i kreativitu.Obsahom balenia je unikátne príslušenstvo v počte 15 kúskov, ako napr. čelenka, kefa na rozčesávanie vlasov, štilka, textilná šatka, ale aj sponky či gumičky. Prostredníctvom nich je možné vytvoriť až 30 rôznych účesov. Hmotnosť: 1,5 kgRozmery balenia: 35 x 25 x 32 cm

čítať viac čítať menej

47.43€

Bežná cena 48.90€

Dostupné na predajni

48.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hlava bábiky s dlhými vlasmi je ideálna na tréning profesionálneho vlasového stylingu, a to buď podľa podrobných obrázkových predlôh, alebo na základe vlastnej fantázie. Súčasťou je svorka, ktorá bráni jej pohybu zo strany na stranu, práca s ňou je teda konforná a pohodlná. Deti si tak posilňujú manuálnu zručnosť, istotu v pohyboch rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, predstavivosť i kreativitu.

Obsahom balenia je unikátne príslušenstvo v počte 15 kúskov, ako napr. čelenka, kefa na rozčesávanie vlasov, štilka, textilná šatka, ale aj sponky či gumičky. Prostredníctvom nich je možné vytvoriť až 30 rôznych účesov. 

Hmotnosť: 1,5 kg

Rozmery balenia: 35 x 25 x 32 cm

SKU 1173718
Značka Buki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 3700802100324
Kód produktu 253.5401
Upozornenia Vhodné pre deti od 7 rokov. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, ktoré môžu byť prehltnuté. Nebezpečenstvo udusenia. Obal uchovajte pre prípad potreby. Farby a obsah sa môžu trochu líšiť.
Buki
Francúzska značka BUKI je svetová jednotka v tvorbe vedeckých a experimentálnych hier pre deti. Ich produkty nie sú žiadne „rýchlokvasky“ – cesta od prvotného nápadu po konečný produkt trvá aj celý rok. Všetko sa dôkladne testuje v spolupráci s odborníkmi aj samotnými deťmi, realizujú sa len tie najúspešnejšie idey. Ich zmyslom je vzdelávať deti čo najzábavnejším a najvynaliezavejším spôsobom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško