Bábika Muffin Summertime 33cm

Bábika Muffin Summertime je prepracovaná do posledného detailu. Jej pohodlné a vkusné oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti sú úplne bezpečné.Bábika má tvár a ruky vyrobené z pevného vinylu, zvyšok tela je mäkký, plnený bavlnou a granulkami. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce modrosivé ... očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozmer bábiky: 33 cm

čítať viac čítať menej

27.93€

Bežná cena 39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Bábika Muffin Summertime je prepracovaná do posledného detailu. Jej pohodlné a vkusné oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti sú úplne bezpečné.

Bábika má tvár a ruky vyrobené z pevného vinylu, zvyšok tela je mäkký, plnený bavlnou a granulkami. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce modrosivé očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. 

Rozmer bábiky: 33 cm

SKU 1170755
Značka Götz
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4001269205188
Upozornenia Obal a šnúry môžu byť nebezpečné. Aby ste zabránili uduseniu, držte obal a šnúry mimo dosahu bábätiek a detí.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško