Bábika Mia jazdkyňa 27cm

Bábika Mia zo všetkého najviac miluje jazdu na koníkoch. Vonku je krásne a ona má všetko to, čo na jazdu na koni potrebuje. Jej jazdecké oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti je úplne bezpečné.Má plne ohybné pevné vinylové telíčko, ktoré umožňuje vďaka kĺbom celú ... škálu pohybov.  Vysoko kvalitné blond vlásky s prirodzeným vzhľadom sú do hlavičky všité a preto sú veľmi odolné. Je možné ich ľahko umývať, česať a upravovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce modrosivé očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude vernou kamarátkou veľmi dlho pre deti od 3 rokov.Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi. Set obsahuje:- bábika Mia- jazdecké topánky- jazdecké legíny- svetrík- tričko- jazdecká čiapka- bičVáha: 300 gVeľkosť bábiky: 27 cm

čítať viac čítať menej

42.90€

Dostupné ihneď

42.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Bábika Mia zo všetkého najviac miluje jazdu na koníkoch. Vonku je krásne a ona má všetko to, čo na jazdu na koni potrebuje. Jej jazdecké oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti je úplne bezpečné.

Má plne ohybné pevné vinylové telíčko, ktoré umožňuje vďaka kĺbom celú škálu pohybov.  Vysoko kvalitné blond vlásky s prirodzeným vzhľadom sú do hlavičky všité a preto sú veľmi odolné. Je možné ich ľahko umývať, česať a upravovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce modrosivé očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude vernou kamarátkou veľmi dlho pre deti od 3 rokov.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi.

Set obsahuje:
- bábika Mia
- jazdecké topánky
- jazdecké legíny
- svetrík
- tričko
- jazdecká čiapka
- bič

Váha: 300 g

Veľkosť bábiky: 27 cm

SKU 1162051
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269130268
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško