Bábika Mette 30cm

Roztomilá bábika Mette je vždy dokonalou spoločníčkou. Mäkká a prítulná, s polstrovaným telom, ryšavými žinilkovými vláskami a veselými pehami si istotne získa vaše srdce a pozornosť! Textilná bábika nemeckej značky Haba je vyrobená z dôsledne vyberaných materiálov, ktoré sú nielen príjemné a pekné, ale tiež bezpečné. Bábika Mette je preto ... vhodná hračka pre dievčatá už od 18 mesiacov života. Hra s ňou rozvíja fantáziu aj motorické schopnosti. Topánočky aj šatičky sú na suchý zips, dajú sa zobliecť a vymeniť. Materiálové zloženie: 100 % bavlna a polyester Výška bábiky: 30 cm Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

30.56€

Bežná cena 31.50€

Dostupné ihneď

31.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilá bábika Mette je vždy dokonalou spoločníčkou. Mäkká a prítulná, s polstrovaným telom, ryšavými žinilkovými vláskami a veselými pehami si istotne získa vaše srdce a pozornosť!

Textilná bábika nemeckej značky Haba je vyrobená z dôsledne vyberaných materiálov, ktoré sú nielen príjemné a pekné, ale tiež bezpečné. Bábika Mette je preto vhodná hračka pre dievčatá už od 18 mesiacov života. Hra s ňou rozvíja fantáziu aj motorické schopnosti.

Topánočky aj šatičky sú na suchý zips, dajú sa zobliecť a vymeniť.

Materiálové zloženie: 100 % bavlna a polyester

Výška bábiky: 30 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1002536
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168032955
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško