Bábika Maxy Aquini s klobúkom 42cm

Bábika Maxy Aquini je prepracovaná do posledného detailu. Jej roztomilé oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti sú maximálne bezpečné.Bábika je ako stvorená na kúpanie vo vode, čomu je prispôsobené aj jej letné oblečenie a doplnky (slamený klobúčik, cumlík, osuška a hračka do vody - včielka).Bábika ... má tvár, ruky, nohy a celé telíčko vyrobené z pevného vinylu a vďaka ohybným kĺbikom si dokáže pekne sadnúť. Vysoko kvalitné plavé vlásky, ktoré sú do hlavičky všité, je možné upravovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce sivé očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.Hra s bábikou rozvíja u detí myslenie, reč a motoriku. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi.Rozmer bábiky: 42 cmUpozornenie: bábika nie je vhodná pre deti mladšie ako 3 roky

čítať viac čítať menej

64.99€

Dostupné ihneď

64.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Bábika Maxy Aquini je prepracovaná do posledného detailu. Jej roztomilé oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti sú maximálne bezpečné.

Bábika je ako stvorená na kúpanie vo vode, čomu je prispôsobené aj jej letné oblečenie a doplnky (slamený klobúčik, cumlík, osuška a hračka do vody - včielka).

Bábika má tvár, ruky, nohy a celé telíčko vyrobené z pevného vinylu a vďaka ohybným kĺbikom si dokáže pekne sadnúť. Vysoko kvalitné plavé vlásky, ktoré sú do hlavičky všité, je možné upravovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce sivé očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.

Hra s bábikou rozvíja u detí myslenie, reč a motoriku. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi.

Rozmer bábiky: 42 cm

Upozornenie: bábika nie je vhodná pre deti mladšie ako 3 roky

SKU 1175644
Značka Götz
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269182441
Kód produktu 180.20.18244
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško