SKU
1170929
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Manica v modrom 32cm

42,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Prekrásna realistická bábika Manica je vďaka svojim platinovo bielym vlasom, skrátka, neprehliadnuteľná! Jedinečná bábika s modrými vsadenými očkami, svetými jarnými šatôčkami a trendovým denimovým kabátikom pochádza z dielne španielskej značky Paola Reina, ktorá vyrába svoje vinylové bábiky ručne. K bábike patrí aj kefa na vlasy - nevyhnutný doplnok každej mladej slečny. 

Bábiky sú nadčasové hračky, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Manica je skvelý darček pre dievčatá rôzneho veku. Bábiky Paola Reina sú však tiež mimoriadne obľúbené zberateľské bábiky.

Výška: 32 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Paola Reina