SKU
1162056
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Jessica v sivých šatách 46cm

69,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Bábika Jessica je veľmi múdra a šikovná bábika. Oblieka si vždy to, čo je v móde a presne to, čo by chcelo mať na sebe každé dievča. Je to hviezda, ktorá má na sebe krásnu sukničku s kvietkami a kožené topánky. Plus k tomu všetkému jej ladí krásna kabelka! 

Jej telíčko je látkové a mäkké, plnené bavlnou, ale stále dosť pevné, aby mohla stáť. Bábika má kĺby, čiže môžete na nej predviesť celú škálu pohybov.
Jej vysoko kvalitné vlasy sú perfektné na umývanie, česanie a vyrábanie najrôznejších účesov. Očká má zatvárateľné, takže ju môžete uložiť spať.

V balení je darček - DVD s tipmi, ako bábiku upraviť.

Váha: 740 g
Veľkosť bábiky: 46 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Götz