Bábika Jessica v sivých šatách 46cm

Bábika Jessica je veľmi múdra a šikovná bábika. Oblieka si vždy to, čo je v móde a presne to, čo by chcelo mať na sebe každé dievča. Je to hviezda, ktorá má na sebe krásnu sukničku s kvietkami a kožené topánky. Plus k tomu všetkému jej ladí krásna kabelka! Jej ... telíčko je látkové a mäkké, plnené bavlnou, rúčky a nohy sú vyrobené z pevného vinylu. Aj napriek tomu je bábika stále dosť pevná na to, aby mohla sama stáť. Vďaka kĺbom môžete na nej predviesť celú škálu pohybov.Jej vysoko kvalitné vlasy sú do hlavičky všité, sú preto veľmi odolné a tak vhodné na umývanie, česanie a vyrábanie najrôznejších účesov. Očká má zatvárateľné, takže ju môžete uložiť spinkať.V balení je darček - DVD s tipmi, ako bábiku upraviť.Váha: 740 gVeľkosť bábiky: 46 cm

čítať viac čítať menej

69.90€

Dostupné ihneď

69.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Bábika Jessica je veľmi múdra a šikovná bábika. Oblieka si vždy to, čo je v móde a presne to, čo by chcelo mať na sebe každé dievča. Je to hviezda, ktorá má na sebe krásnu sukničku s kvietkami a kožené topánky. Plus k tomu všetkému jej ladí krásna kabelka!

Jej telíčko je látkové a mäkké, plnené bavlnou, rúčky a nohy sú vyrobené z pevného vinylu. Aj napriek tomu je bábika stále dosť pevná na to, aby mohla sama stáť. Vďaka kĺbom môžete na nej predviesť celú škálu pohybov.

Jej vysoko kvalitné vlasy sú do hlavičky všité, sú preto veľmi odolné a tak vhodné na umývanie, česanie a vyrábanie najrôznejších účesov. Očká má zatvárateľné, takže ju môžete uložiť spinkať.

V balení je darček - DVD s tipmi, ako bábiku upraviť.

Váha: 740 g

Veľkosť bábiky: 46 cm

SKU 1162056
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269903916
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško