SKU
1130795
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Hannah princezná 50cm

99,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Hannah ako skutočne sladká princezná! Má oblečené nádherné šatky z ružového tylu s trblietavými srdiečkami.

No aj princezná chce ísť obšas na ihrisko alebo piknik a tak má pri sebe aj športové oblečenie - košielku, plátené štýlové topánočky a džínsy.

Kvalitná bábika zo série - Classic Kidz je jednou z rodiny výrobcu, ktorá je vyrobená v limitovanej edícii podľa najvyšších štandardov kvality. Jej tvár bola navrhnutá renomovanými dizajnérmi bábik.

Do detailov prepracované oblečenie z najkvalitnejších látok, balónové romantické šatky, kožené topánočky.

Ohybné kĺby MULTIJOINT v kolenách, lakťoch, krku a na bedrách umožňujú pohyblivosť, odolné všité vlásky sa dajú umývať, ľahko upravovať a česať.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Götz