SKU
1130790
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Hannah baletka 50cm

Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Rezervovať na 3 dni

Bábika Hannah zo všetkého najviac miluje balet.Krásne baletné oblečenie dodáva bábike ten správny šmrnc. Po baletnom vystúpení sa bábika rada prezlečie do svojho pohodlného oblečenia a trávi čas v parku. Oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti sú plne bezpečné.

Má plne ohybné pevné vinylové telíčko, ktoré umožňuje vďaka kĺbom celú škálu pohybov.  Vysoko kvalitné blond vlásky zdobí pekná gumička. Vlásky vyzerajú prirodzene a do hlavičky sú všité, preto sú veľmi odolné. Je možné ich ľahko umývať, česať a upravovať do rôznych účesov. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu vsadené modré očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude vernou kamarátkou veľmi dlho pre deti od 3 rokov.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi. 

Veľkosť bábiky: 50 cm

Zľavy na odrážadlá a kolobežky až do 30 %