SKU
1170568
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Gorjuss Bluebird´s proposal

62,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Štýlová minimalistická bábika zo série Gorjuss. Na prvý pohľad zaujme originálnym spracovaním, detailne prepracovanými šatôčkami, hebkými vláskami aj jemnou arómou. Bábiky britskej značky Santoro sú ideálne hračky pre dievčatá s náročným, ale sofistikovaným vkusom. 

Bábiky sú skvelým doplnkom hry na role a pomáhajú deťom s rozvojom predstavivosti, zmyslu pre zodpovednosť aj komunikačných schopností. 

Výška: cca 32 cm

Materiál: vysoko kvalitný vinyl bez toxických prímesí, textil

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Paola Reina