Bábika Flowerini

Trénuje úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj audio-vizuálne vnímanie a imaginárne myslenie.Materiálové zloženie: textilRozmery: 15 x 20 x 13 cmUpozornenie: Do poznámky v objednávke je potrebné napísať, ktorý farebný variant preferujete (červený, modrý alebo fialový). Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, tak isto v ... prípade, ak vami zvolený farebný variant nebude skladom.

čítať viac čítať menej

8.24€

Bežná cena 10.99€

Dostupné ihneď

10.99€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Trénuje úchop, jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj audio-vizuálne vnímanie a imaginárne myslenie.

Materiálové zloženie: textil

Rozmery: 15 x 20 x 13 cm

Upozornenie: Do poznámky v objednávke je potrebné napísať, ktorý farebný variant preferujete (červený, modrý alebo fialový). Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, tak isto v prípade, ak vami zvolený farebný variant nebude skladom.

SKU 1175401
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478029392
Kód produktu 38.0028
Upozornenia Odstráňte všetky časti obalu predtým ako dáte výrobok dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško