Bábika Clea 32cm

Bábika Clea sa už nevie dočkať, akú radosť urobí svojej malej majiteľke. Túži sa hrať, túliť, zabávať a sprevádzať ju pri všetkých dobrodružstvách!Bábika Clea je navrhnutá tak, aby sa proporčne čo najviac podobala deťom, a tak sa s ňou vedeli čo najviac stotožniť. Bábika má husté ženilkové vlasy v cope ... a pekné dievčenské oblečenie, ktoré sa zapína na suchý zips - dá sa tak jednoducho vyzliekať a obliekať.Výška bábiky: 32 cm

čítať viac čítať menej

40.64€

Bežná cena 41.90€

Dostupné ihneď

41.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Bábika Clea sa už nevie dočkať, akú radosť urobí svojej malej majiteľke. Túži sa hrať, túliť, zabávať a sprevádzať ju pri všetkých dobrodružstvách!

Bábika Clea je navrhnutá tak, aby sa proporčne čo najviac podobala deťom, a tak sa s ňou vedeli čo najviac stotožniť. Bábika má husté ženilkové vlasy v cope a pekné dievčenské oblečenie, ktoré sa zapína na suchý zips - dá sa tak jednoducho vyzliekať a obliekať.

Výška bábiky: 32 cm

SKU 1175107
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4010168245027
Kód produktu 36.304888
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško