Bábika Cari 30cm

Milučká bábika Cari je ako stvorená na objímanie, hranie, ale ja spoločné dobrodružstvá. Vďaka jej príjemnému a mäkkému materiálu ju pokojne môže jej malá majiteľka nosiť všade so sebou.Bábika má vyšívanú usmievavú tváričku a husté mäké ženilkové vlasy. Oblečenie je na suchý zips, vďaka ktorému pôjde jej vyzliekanie a obliekanie ... ako po masle.Výška bábiky: 30 cm

čítať viac čítať menej

28.41€

Bežná cena 29.90€

Dostupné na predajni

29.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Milučká bábika Cari je ako stvorená na objímanie, hranie, ale ja spoločné dobrodružstvá. Vďaka jej príjemnému a mäkkému materiálu ju pokojne môže jej malá majiteľka nosiť všade so sebou.

Bábika má vyšívanú usmievavú tváričku a husté mäké ženilkové vlasy. Oblečenie je na suchý zips, vďaka ktorému pôjde jej vyzliekanie a obliekanie ako po masle.

Výška bábiky: 30 cm

SKU 1175101
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4010168242354
Kód produktu 36.304576
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško