SKU
1170572
Dostupnosť: SKLADOM

Bábika Baletka 42cm

58,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Bábika baletka v prekrásnom ružovom úbore splní sen každej malej tanečnice.

Bábiky renomovanej španielskej značky Paola Reina sú krásne a inšpiratívne hračky pre dievčatá rôznych vekových kategórií. Majú pohyblivú hlávku aj končatiny, žmurkajúce očká, vkusné a prirodzene pôsobiace tváričky, chic šatôčky z vysoko kvalitných textílií aj jemnú vanilkovú arómu.

Bábiky sú skvelým doplnkom hry na role a pomáhajú deťom s rozvojom predstavivosti, zmyslu pre zodpovednosť aj komunikačných schopností. 

Materiál: vysoko kvalitný vinyl bez toxických prímesí, textílie

Výška: 42 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Paola Reina