Bábika Aquini s nočníkom 33cm

Bábika Aquini je prepracovaná do posledného detailu. Jej roztomilé pyžamko a župan sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti sú maximálne bezpečné.Bábika sa dokáže napiť, vycikať a následne ju môžete okúpať vo vode, je 100 % vodotesná. Za vašu lásku a starostlivosť sa vám odvďačí svojou vernou ... spoločnosťou. Súčasťou balenia je aj jemná osuška s roztomilou kapucňou, do ktorej ju môžete po umytí zabaliť, ďalej kojenecká fľaška, nočník a dudlík.Bábika má tvár, ruky, nohy a celé telíčko vyrobené z pevného vinylu a vďaka ohybným kĺbikom si dokáže pekne sadnúť. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu statické maľované modré očká.Hra s bábikou rozvíja u detí myslenie, reč a motoriku. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi.Rozmer/hmotnosť bábiky: 33 cm/300 gUpozornenie: bábika nie je vhodná pre deti mladšie ako 3 roky

čítať viac čítať menej

39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Bábika Aquini je prepracovaná do posledného detailu. Jej roztomilé pyžamko a župan sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a pre deti sú maximálne bezpečné.

Bábika sa dokáže napiť, vycikať a následne ju môžete okúpať vo vode, je 100 % vodotesná. Za vašu lásku a starostlivosť sa vám odvďačí svojou vernou spoločnosťou.

Súčasťou balenia je aj jemná osuška s roztomilou kapucňou, do ktorej ju môžete po umytí zabaliť, ďalej kojenecká fľaška, nočník a dudlík.

Bábika má tvár, ruky, nohy a celé telíčko vyrobené z pevného vinylu a vďaka ohybným kĺbikom si dokáže pekne sadnúť. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu statické maľované modré očká.

Hra s bábikou rozvíja u detí myslenie, reč a motoriku. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi.

Rozmer/hmotnosť bábiky: 33 cm/300 g

Upozornenie: bábika nie je vhodná pre deti mladšie ako 3 roky

SKU 1175643
Značka Götz
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 4001269530402
Kód produktu 180.20.53040
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško