SKU
1162577
Dostupnosť: SKLADOM

Bábätko Sonia v ružovom 36cm

33,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Bábätko Sonia je krásna hovoriaca bábika pre dievčatá od 3 rokov. Hlávku a končatiny má z jemného vinylu bez ftalátov a iných škodlivých prímesí, telíčko je látkové. Radosť ju k sebe pritúliť!

Hovoriaca bábika Sonia pri potlačení bruška zaplače a zavolá na mamu a ocka. Upokojí sa, keď je do ústočiek vložíte cumeľ. Na prvý pohľad očarí roztomilým ružovým oblečením aj jemnou vôňou vanilky.

Bábiky značky Paola Reina sa vyrábajú kompletne ručne v Španielsku, odkiaľ sa vyvážajú na predaj do 33 krajín sveta. Vynikajú kvalitou, vkusným spracovaním aj širokou ponukou samostatne predávaných odevných doplnkov a šatičiek. 

Výška bábiky: 36 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Paola Reina