SKU
1170766
Dostupnosť: SKLADOM

Bábätko Cookie 48 cm, s funkciami

Dostupné ihneď
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Záväzne rezervovať na 3 dni

Krásne bábätko Cookie v roztomilom ružovom oblečení, ktoré je vyrobené z kvalitných a pre deti bezpečných materiálov, poteší každé dieťa, ktoré sa chce o svoju bábiku postarať.

Bábika má tvár a ruky vyrobené z pevného vinylu, zvyšok tela je mäkká, plnená bavlnou a granulkami, vďaka čomu si je mäkkučká ako obláčik. Rozkošný výraz tváričky podčiarknu žmurkajúce modré očká, ktorým prirodzený vzhľad dodávajú špeciálne vyrobené riasy.

Bábika vie plakať, ak jej vyberiete cumlík, vie vypiť mliečko z čarovnej fľašky až do dna. Okrem toho je súčasťou balenia aj zajačik, bez ktorého bábika nevie zaspať a podbradník.

Hra s bábikou rozvíja myslenie, reč a motoriku u detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Rozkošná bábika bude vernou kamarátkou veľmi dlho pre deti od troch rokov.

Bábika pochádza z rodiny výrobcov bábik GÖTZ, ktoré sú vyrobené podľa najvyšších noriem kvality. Pri výrobe sa venuje osobitná pozornosť nielen bezpečnosti, ale tiež ekológii a trvanlivosti. Bábiky sú vyrábané s láskou a v súlade s najnovšími trendmi.

Rozmery: 48 cm.

Vítajte teplé dni so štýlovými zdravými fľašami