SKU
1170766
Dostupnosť: SKLADOM

Bábätko Cookie 48 cm, s funkciami

69,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Krásne bábätko v ružovom oblečení poteší každé dieťa. Bábika vie plakať, ak jej vyberiete cumlík. Sladká bábika bude vašou kamarátkou veľmi dlho. Jej oblečenie je vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré majú certifikát kvality a sú úplne bezpečné pre deti. Bábika rozvíja myslenie, reč, motoriku a sociálne zručnosti detí. Deti sa učia zodpovednosti, láskavosti a ohľaduplnosti voči ostatným. Ideálny darček pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 48 cm.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Götz