Bábätko Aldeas SOS chlapček v žltom 45cm

Roztomilé bábätko so žiarivými vsadenými očkami a sladkou, ručne maľovanou tváričkou pôsobí tak prirodzene, akoby bolo živé. Bábika má telíčko z jemného vinylu, vďaka čomu je príjemne mäkká na dotyk a sladko vonia. Vďaka kĺbikom hýbe rukami, nohami, hlavou a vie sa posadiť.Nesmierne realistická bábika určite prebudí materinskú starostlivosť v ... každom dieťati. Pomaznajte sa s ňou, nakŕmte ju a uložte ju spinkať.Starostlivosť o bábätko prebúdza v deťoch pocit zodpovednosti, je však tiež verným spoločníkom pri bezstarostných hrách. Pomáha deťom s rozvojom predstavivosti aj komunikačných schopností. Navyše sú to nadčasové hračky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a dedia sa z generácie na generáciu.Výťažok z predaja bábätka Bebito SOS poputuje do miestnej orgnaizácie v Španielsku, ktorá zabezpečuje teplo domova pre všetky detičky, ktoré nemajú rodičov.Veľkosť: 45 cm

čítať viac čítať menej

37.14€

Bežná cena 37.90€

Dostupné ihneď

37.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilé bábätko so žiarivými vsadenými očkami a sladkou, ručne maľovanou tváričkou pôsobí tak prirodzene, akoby bolo živé. Bábika má telíčko z jemného vinylu, vďaka čomu je príjemne mäkká na dotyk a sladko vonia. Vďaka kĺbikom hýbe rukami, nohami, hlavou a vie sa posadiť.

Nesmierne realistická bábika určite prebudí materinskú starostlivosť v každom dieťati. Pomaznajte sa s ňou, nakŕmte ju a uložte ju spinkať.

Starostlivosť o bábätko prebúdza v deťoch pocit zodpovednosti, je však tiež verným spoločníkom pri bezstarostných hrách. Pomáha deťom s rozvojom predstavivosti aj komunikačných schopností. Navyše sú to nadčasové hračky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a dedia sa z generácie na generáciu.

Výťažok z predaja bábätka Bebito SOS poputuje do miestnej orgnaizácie v Španielsku, ktorá zabezpečuje teplo domova pre všetky detičky, ktoré nemajú rodičov.

Veľkosť: 45 cm

SKU 1172490
Značka Paola Reina
Krajina pôvodu Španielsko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 8431031051549
Kód produktu 228.05154
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. V súlade s normou EN71 CEE/ASTM F936. Produkt je originál, jeho imitácia je zákazná. Obal uchovajte ako legálny dôkaz o pôvode tovaru. Pred tým ako dáte výrobok dieťaťu odstráňte
Paola Reina
Bábiky PAOLA REINA sa predávajú takmer po celom svete. Vyrábajú sa však výlučne v španielskej Castalle, kde má výroba bábik vyše dvestoročnú tradíciu. Všetky komponenty – hebké vlásky, kvalitné textílie aj jemná vôňa vanilky, ktorá ich zdobí - pochádzajú z Európy a neobsahujú ftaláty. Bábiky sú vyrábané ručne – až po poslednú pehu na nošteku! A ich pestrosť oslavuje individualitu detí, pre ktoré sú určené
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško