Bábätko 36 cm v ružovom s dečkou

Nesmierne realistická bábika určite prebudí materinskú starostlivosť v každom dieťati. Pomaznajte sa s ňou, nakŕmte ju a uložte ju spinkať. Odmení vás svojim nevinným, no šibalským úsmevom.Prekrásna, ručne vyrábaná, bábika vyniká nádherným oblečením, ktoré je kvalitné, prirodzené a starostlivo vyberané, aby jej kombinácia farieb a dizajnu lichotila. Dečka je súčasťou ... balenia.Bábätko má celé telíčko vyrobené z bezftalátového vinylu s jemnou vôňou vanilky. Má ohybné kĺbiky a dá sa jednoducho očistiť. Ruky aj nožičky má detailne prepracované vrátane tváričky, ktorej roztomilý vzhľad dodávajú vsadené očká.Starostlivosť o bábätko prebúdza v deťoch pocit zodpovednosti, je však tiež verným spoločníkom pri bezstarostných hrách. Pomáha deťom s rozvojom predstavivosti aj komunikačných schopností. Navyše sú to nadčasové hračky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a dedia sa z generácie na generáciu.Veľkosť: 45 cm

čítať viac čítať menej

30.73€

Bežná cena 43.90€

Momentálne nedostupné

43.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Nesmierne realistická bábika určite prebudí materinskú starostlivosť v každom dieťati. Pomaznajte sa s ňou, nakŕmte ju a uložte ju spinkať. Odmení vás svojim nevinným, no šibalským úsmevom.

Prekrásna, ručne vyrábaná, bábika vyniká nádherným oblečením, ktoré je kvalitné, prirodzené a starostlivo vyberané, aby jej kombinácia farieb a dizajnu lichotila. Dečka je súčasťou balenia.

Bábätko má celé telíčko vyrobené z bezftalátového vinylu s jemnou vôňou vanilky. Má ohybné kĺbiky a dá sa jednoducho očistiť. Ruky aj nožičky má detailne prepracované vrátane tváričky, ktorej roztomilý vzhľad dodávajú vsadené očká.

Starostlivosť o bábätko prebúdza v deťoch pocit zodpovednosti, je však tiež verným spoločníkom pri bezstarostných hrách. Pomáha deťom s rozvojom predstavivosti aj komunikačných schopností. Navyše sú to nadčasové hračky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a dedia sa z generácie na generáciu.

Veľkosť: 45 cm

SKU 1161268
Značka Paola Reina
Krajina pôvodu Španielsko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8431031050108
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Odstráňte všetky upevňovacie prvky predtým, než dáte produkt dieťaťu.
Paola Reina
Bábiky PAOLA REINA sa predávajú takmer po celom svete. Vyrábajú sa však výlučne v španielskej Castalle, kde má výroba bábik vyše dvestoročnú tradíciu. Všetky komponenty – hebké vlásky, kvalitné textílie aj jemná vôňa vanilky, ktorá ich zdobí - pochádzajú z Európy a neobsahujú ftaláty. Bábiky sú vyrábané ručne – až po poslednú pehu na nošteku! A ich pestrosť oslavuje individualitu detí, pre ktoré sú určené
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško