B. bubon

Kompletná výbava pre všetkých malých muzikantov - detské hudobné nástroje v praktickom prenosnom vedierku v podobe bubna. Výborná hračka a zároveň pomôcka na rozvoj hudobného sluchu, citu pre rytmus a zmyslových vnemov. Obsah sady: bubon (funguje aj ako úložný priestor), kastanety, tamburína, šejker, píšťalka, dve paličky. Vhodné pre chlapcov aj ... pre dievčatá od 18 mesiacov.

čítať viac čítať menej

41.61€

Bežná cena 42.90€

Dostupné ihneď

42.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 40 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kompletná výbava pre všetkých malých muzikantov - detské hudobné nástroje v praktickom prenosnom vedierku v podobe bubna. Výborná hračka a zároveň pomôcka na rozvoj hudobného sluchu, citu pre rytmus a zmyslových vnemov.

Obsah sady: bubon (funguje aj ako úložný priestor), kastanety, tamburína, šejker, píšťalka, dve paličky.

Vhodné pre chlapcov aj pre dievčatá od 18 mesiacov.

SKU 1161250
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243288157
Upozornenia Nepoužívať v blízkosti uší, hrozí poškodenie sluchu.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško