Autobus Db kovový

Detailne prepracovaný autobus z dielne českej firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali. Model autobusu z roku 1959 je vyrobený z potlačeného plechu. Má kovové kolesá s pneumatikami a je vybavený sedadlami pre cestujúcich.  Jeho dĺžka ... je 20cm a s certifikátom "Bezpečná hračka" sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá. Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočného autobusu. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

čítať viac čítať menej

14.90€

Momentálne nedostupné

14.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detailne prepracovaný autobus z dielne českej firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali.

Model autobusu z roku 1959 je vyrobený z potlačeného plechu. Má kovové kolesá s pneumatikami a je vybavený sedadlami pre cestujúcich.  Jeho dĺžka je 20cm a s certifikátom "Bezpečná hračka" sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.

Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočného autobusu. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988004966
Kód produktu 119 0496
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou