Autobus Db kovový

Detailne prepracovaný autobus z dielne českej firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali. Model autobusu z roku 1959 je vyrobený z potlačeného plechu. Má kovové kolesá s pneumatikami a je vybavený sedadlami pre cestujúcich.  Jeho dĺžka ... je 20cm a s certifikátom "Bezpečná hračka" sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá. Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočného autobusu. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

čítať viac čítať menej

14.90€

Momentálne nedostupné

14.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detailne prepracovaný autobus z dielne českej firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali.

Model autobusu z roku 1959 je vyrobený z potlačeného plechu. Má kovové kolesá s pneumatikami a je vybavený sedadlami pre cestujúcich.  Jeho dĺžka je 20cm a s certifikátom "Bezpečná hračka" sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.

Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočného autobusu. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

SKU 1101537
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988004966
Kód produktu 119 0496
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško