Auto VW Sanitka

Detailne spracovaný model Sanitky Volkswagen z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali. Model verne kopíruje automobil ambulancie značky Volkswagen z roku 1969. Vašich najmenších prenesie do vysnívaného prostredia záchrannej služby a dopraje im hromadu ... zábavy priamo v teréne. Dĺžka vozidla je 12cm a vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá. Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočného hasičského automobilu. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov. Rozmer: 12 x 6 x 5cm

čítať viac čítať menej

11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Detailne spracovaný model Sanitky Volkswagen z dielne českých výrobcov firmy Kovap rozžiari oči nielen tým najmenším. Poteší deti, ale aj ich rodičov, ktorí si zaspomínajú na detstvo, kedy sa s touto hračkou hrali.

Model verne kopíruje automobil ambulancie značky Volkswagen z roku 1969. Vašich najmenších prenesie do vysnívaného prostredia záchrannej služby a dopraje im hromadu zábavy priamo v teréne. Dĺžka vozidla je 12cm a vďaka certifikátu „Bezpečná hračka“ sa radí medzi nezávadné a bezpečné hračky pre chlapcov aj dievčatá.

Okrem zábavy si deti pri hre precvičujú jemnú motoriku, koordináciu pohybov a vďaka funkčnému mechanizmu deti lepšie pochopia princíp fungovania a významu skutočného hasičského automobilu. Hračka je odporúčaná pre deti od 5 rokov.

Rozmer: 12 x 6 x 5cm

SKU 1009071
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988006137
Kód produktu 119 0613
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško