Auto modré Sylvanian Families

Vydajte sa so svojou Sylvanian rodinkou na úžasný výlet s týmto štýlovým modrým autíčkom. Autíčko je sedemmiestne a pohodlné, má tri rady sedadiel, ktoré je možné uložiť na viaceré spôsoby. Autosedačky pre najmenších nesmú chýbať.Figúrky nie sú súčasťou balenia.28 x 14 x 18 cm

30.90€

Dostupné ihneď

30.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vydajte sa so svojou Sylvanian rodinkou na úžasný výlet s týmto štýlovým modrým autíčkom. Autíčko je sedemmiestne a pohodlné, má tri rady sedadiel, ktoré je možné uložiť na viaceré spôsoby. Autosedačky pre najmenších nesmú chýbať.

Figúrky nie sú súčasťou balenia.

28 x 14 x 18 cm

SKU 1141596
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052747
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško