Auto HAW Cirkus kovové

Auto HAW Cirkus. Pohyb hračky umožňuje perový strojček naťahovaný kľúčikom. Smer jazdy je možné meniť pomocou prednej nápravy. Táto hračka pre deti prichádza s prepracovaným a kvalitným dizajnom, atraktívnym vzhľadom a skvelými vlastnosťami. Pri hre je dieťa nútené precvičovať svoju jemnú motoriku a koordináciu pohybov. Ideálna hračka pre deti od 3 ... rokov.Tradičné české plechové hračky Kovap s certifikátom Bezpečné hračky. Mierka 1:32Model je na kľúčik.

čítať viac čítať menej

27.90€

Dostupné ihneď

27.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Auto HAW Cirkus. Pohyb hračky umožňuje perový strojček naťahovaný kľúčikom. Smer jazdy je možné meniť pomocou prednej nápravy. Táto hračka pre deti prichádza s prepracovaným a kvalitným dizajnom, atraktívnym vzhľadom a skvelými vlastnosťami. Pri hre je dieťa nútené precvičovať svoju jemnú motoriku a koordináciu pohybov. 

Ideálna hračka pre deti od 3 rokov.

Tradičné české plechové hračky Kovap s certifikátom Bezpečné hračky.

Mierka 1:32

Model je na kľúčik.

SKU 1105504
Značka Kovap
Krajina pôvodu Česko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 8594988005970
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško