Auto Ferrari TOP SF90 Stradale 1:24 červené

Do detailov prepracovaný a realisticky pôsobiaci model auta Ferrari TOP SF90 Stradale v červenom farebnom prevedení a v mierke 1:24 poteší všetky deti, ktoré obľubujú hru s autíčkami, ale pokojne aj zberateľov. Model sa pýši otváracími dverami a kapotou a natáčacími kolesami.Ideálne ako hračka, ale aj ako unikátny úlovok do ... zbierky!Hodí sa nielen na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania a logického uvažovania.Materiálové zloženie: kov, plastBalené v papierovej škatuľke s fóliovým priehľadom a popisom typu.

čítať viac čítať menej

17.90€

Momentálne nedostupné

17.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Do detailov prepracovaný a realisticky pôsobiaci model auta Ferrari TOP SF90 Stradale v červenom farebnom prevedení a v mierke 1:24 poteší všetky deti, ktoré obľubujú hru s autíčkami, ale pokojne aj zberateľov. Model sa pýši otváracími dverami a kapotou a natáčacími kolesami.

Ideálne ako hračka, ale aj ako unikátny úlovok do zbierky!

Hodí sa nielen na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj vizuálneho a priestorového vnímania a logického uvažovania.

Materiálové zloženie: kov, plast

Balené v papierovej škatuľke s fóliovým priehľadom a popisom typu.

SKU 1175662
Značka Bburago
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4893993260287
Kód produktu 743.BB26028
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško