Autíčko veterán

Uchvátili vás nestarnúce automobilové klasiky a veterány, ktoré sa nezmazateľne zapísali do histórie? Vyberte si svoj naťahovací model zo 6 druhov kovových veteránov značky Goki, a síce: červený Ford Mustang, tmavomodrý Shelby Cobra, žltý Ford, zelený Chevrolet Nomad, bledomodrý Chevrolet Corvette a čierny Cadillac.Upozornenie: Požadovaný typ, prosím, uveďte do poznámky ... pri objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.Približná veľkosť: 11,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

7.95€

Dostupné ihneď

7.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Uchvátili vás nestarnúce automobilové klasiky a veterány, ktoré sa nezmazateľne zapísali do histórie? Vyberte si svoj naťahovací model zo 6 druhov kovových veteránov značky Goki, a síce: červený Ford Mustang, tmavomodrý Shelby Cobra, žltý Ford, zelený Chevrolet Nomad, bledomodrý Chevrolet Corvette a čierny Cadillac.

Upozornenie: Požadovaný typ, prosím, uveďte do poznámky pri objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

Približná veľkosť: 11,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1175230
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121897
Kód produktu 48.12189
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško