Autíčko Trabant 601

Realisticky pôsobiaci kovový model trabanta na voľnobeh je dostupný v troch farebných prevedeniach (zelená, béžová a bledomodrá).Hra s autíčkami trénuje úchop, jemnú motoriku rúk, ale aj predstavivosť a prináša veľa zábavy. Poteší aj zberateľov.Materiálové zloženie: kovHmotnosť: 0,62 kgVeľkosť: 7,6 cmUpozornenie: Požadovanú farbu, prosím, uveďte do poznámky pri objednávke. Ak tak ... neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

3.50€

Dostupné ihneď

3.50€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Realisticky pôsobiaci kovový model trabanta na voľnobeh je dostupný v troch farebných prevedeniach (zelená, béžová a bledomodrá).

Hra s autíčkami trénuje úchop, jemnú motoriku rúk, ale aj predstavivosť a prináša veľa zábavy. Poteší aj zberateľov.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,62 kg

Veľkosť: 7,6 cm

Upozornenie: Požadovanú farbu, prosím, uveďte do poznámky pri objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1130949
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594122078
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško