Autíčko psík - D

Autíčko je ideálne na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu i koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj priestorového a vizuálneho vnímania, fantázie či predstavivosti.Materiálové zloženie: drevo, plast, zdravotne nezávadné atramentyRozmery: 6,5 x 5,3 x 4,5 cm

2.81€

Bežná cena 2.99€

Dostupné ihneď

2.99€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Autíčko je ideálne na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu i koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj priestorového a vizuálneho vnímania, fantázie či predstavivosti.

Materiálové zloženie: drevo, plast, zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery: 6,5 x 5,3 x 4,5 cm


SKU 1175503
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478029347
Kód produktu 38.0470
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško