Autíčko naťahovacie s efektmi Roadster

Štýlové športové autíčko so zotrvačníkom, svetlom a zvukom pre všetky akčné deti! Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a audiovizuálne a priestorové vnímanie. Materiálové zloženie: kov Hmotnosť: 0,196 kg Veľkosť: 14 cm Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno zo 6 farebných prevedení auta ... (oranžové, červené, žlté, sivo-zelené, čierne, biele), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

čítať viac čítať menej

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlové športové autíčko so zotrvačníkom, svetlom a zvukom pre všetky akčné deti!

Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a audiovizuálne a priestorové vnímanie.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,196 kg

Veľkosť: 14 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno zo 6 farebných prevedení auta (oranžové, červené, žlté, sivo-zelené, čierne, biele), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber farby bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolená farba nebude skladom.

SKU 1134762
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594121958
Kód produktu 48.12195
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško