Autíčko naťahovacie 7,5cm mix

Autíčko na zotrvačník pre všetky akčné deti alebo zberateľov!Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a priestorové vnímanie.Materiálové zloženie: kovVeľkosť: 7,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viacUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno z 12 prevedení autíčka, pripíšte to prosím do poznámky ... v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

čítať viac čítať menej

3.00€

Dostupné ihneď

3.00€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Autíčko na zotrvačník pre všetky akčné deti alebo zberateľov!

Hra s ním trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj fantáziu, predstavivosť a priestorové vnímanie.

Materiálové zloženie: kov

Veľkosť: 7,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jedno z 12 prevedení autíčka, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený typ nebude skladom.

SKU 1130943
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594120739
Kód produktu 48.12073
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško