Archeológ vajce - Tropeognathus

Kto by netúžil po kolekcii kostier prehistorických dinosaurov! Kompletná zbierka obsahuje 12 z najslávnejších a najzaujímavejších dinosaurov. Kostra je ručne maľovaná a po zostavení pôsobí priam muzeálnym dojmom.Jeden z nich, majestátny Tropeognathus, sa ukrýva v tomto realisticky vyzerajúcom vajci. Keď ho vezmete do rúk, budete sa cítiť ako ozajstní archeológovia pri ... vykopávkach a objavovaní. Súčasťou balenia je aj brožúrka plná zaujímavých faktov a informácií, ktoré sú o ňom známe.Všetky výrobky Geoworld sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti a sú prísne testované na zabezpečenie súladu s medzinárodnými bezpečnostnými protokolmi.

čítať viac čítať menej

11.50€

Momentálne nedostupné

11.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto by netúžil po kolekcii kostier prehistorických dinosaurov! Kompletná zbierka obsahuje 12 z najslávnejších a najzaujímavejších dinosaurov. Kostra je ručne maľovaná a po zostavení pôsobí priam muzeálnym dojmom.

Jeden z nich, majestátny Tropeognathus, sa ukrýva v tomto realisticky vyzerajúcom vajci. Keď ho vezmete do rúk, budete sa cítiť ako ozajstní archeológovia pri vykopávkach a objavovaní. Súčasťou balenia je aj brožúrka plná zaujímavých faktov a informácií, ktoré sú o ňom známe.

Všetky výrobky Geoworld sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality a bezpečnosti a sú prísne testované na zabezpečenie súladu s medzinárodnými bezpečnostnými protokolmi.

SKU 1172924
Značka Geoworld
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 8033576215303
Kód produktu 169.CL416K
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Geoworld
Ako to dopadne, keď hračky vyrába paleontológ? Taliansky vedec Stefano Piccini túžil prebudiť v deťoch vášeň k poznaniu a objavom. Pod značkou GEOWORLD vyrába zmenšeniny prehistorických živočíchov už 30 rokov. Pred pásovou výrobou dal prednosť filigránskej práci na vedecky presných kópiách, hračky dopĺňajú náučné brožúry a neraz si ich deti musia vyslobodiť zo zeme ako praví paleontológovia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško