Archeológ ľadovec - Megatherium

Zažite skutočné dobrodružstvo z objavovania a ako naozajstný paleontológ vysloboďte z područia ľadu kostru veľkolepého prehistorického Megatéria, ktorý v ňom bol uväznený tisíce rokov! Ten je jeho vernou muzeálnou reprodukciou, navrhnutou pod dohľadom odborníka z praxe.Ide o fascinujúci a zároveň zábavný spôsob ako trénovať jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť, sústredenosť ... a trpezlivosť, priestorové a logické myslenie, ale aj fantáziu a predstavivosť. Ideálny darček pre zvedavé deti, ktoré obľubujú aktívne a podnetné vzdelávanie v oblasti geológie a paleontológie.Materiálové zloženie: plastHmotnosť: 150 gRozmery: 15 x 12,5 x 12,5 cm

čítať viac čítať menej

11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zažite skutočné dobrodružstvo z objavovania a ako naozajstný paleontológ vysloboďte z područia ľadu kostru veľkolepého prehistorického Megatéria, ktorý v ňom bol uväznený tisíce rokov! Ten je jeho vernou muzeálnou reprodukciou, navrhnutou pod dohľadom odborníka z praxe.

Ide o fascinujúci a zároveň zábavný spôsob ako trénovať jemnú detskú motoriku, manuálnu zručnosť, sústredenosť a trpezlivosť, priestorové a logické myslenie, ale aj fantáziu a predstavivosť. Ideálny darček pre zvedavé deti, ktoré obľubujú aktívne a podnetné vzdelávanie v oblasti geológie a paleontológie.

Materiálové zloženie: plast

Hmotnosť: 150 g

Rozmery: 15 x 12,5 x 12,5 cm

SKU 1172928
Značka Geoworld
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 8033576214122
Kód produktu 169.CL273K
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Geoworld
Ako to dopadne, keď hračky vyrába paleontológ? Taliansky vedec Stefano Piccini túžil prebudiť v deťoch vášeň k poznaniu a objavom. Pod značkou GEOWORLD vyrába zmenšeniny prehistorických živočíchov už 30 rokov. Pred pásovou výrobou dal prednosť filigránskej práci na vedecky presných kópiách, hračky dopĺňajú náučné brožúry a neraz si ich deti musia vyslobodiť zo zeme ako praví paleontológovia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško