Aquarellum obrázky Morské panny

Vytvorte skutočné majstrovské dielo! Stačí len pár kvapiek farieb a vaše deti sa stanú autormi krásne kolorovaných obrázkov.Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom ... štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi.Hra motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu.Ak už sa doma tešíte z kompletnej sady Aquarellum maľovanie a chýbajú vám šablóny na vymaľovanie, tento motív morských panien je určený práve vám.Balenie obsahuje:4 ks šablón magických obrázkov (neobsahuje farby a štetec, obsahuje iba šablóny na vymaľovanie)Veľkosť obrázku: 18 x 25 cm

čítať viac čítať menej

9.79€

Bežná cena 9.99€

Momentálne nedostupné

9.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vytvorte skutočné majstrovské dielo! Stačí len pár kvapiek farieb a vaše deti sa stanú autormi krásne kolorovaných obrázkov.

Aquarellum je inovatívna a exkluzívna technika maľby na pergamenový papier na vopred určené plôšky. Vďaka nim nikdy nezájdete za okraj a váš obrázok bude jednoducho dokonalý. Obrázok sa postupne odhaľuje s každým dotykom štetca a môže sa opakovane premaľovať, ak malý umelec nie je s výsledkom celkom spokojný. Farby sa dajú medzi sebou miešať a kombinovať, vznikne tak široká škála odtieňov s jemnými prechodmi.

Hra motivuje deti k tvorbe, pochopeniu miešania farieb, stimuluje predstavivosť a koncentráciu.

Ak už sa doma tešíte z kompletnej sady Aquarellum maľovanie a chýbajú vám šablóny na vymaľovanie, tento motív morských panien je určený práve vám.

Balenie obsahuje:
4 ks šablón magických obrázkov (neobsahuje farby a štetec, obsahuje iba šablóny na vymaľovanie)

Veľkosť obrázku: 18 x 25 cm

SKU 1170809
Značka SentoSphére
Krajina pôvodu Francúzko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 3760124866407
Kód produktu 217.664R
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško