Americký kôň

Ručne maľovaná miniatúra tohto plavého koňa z dielne značky Safari poteší nejedného malého zberateľa. Je vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Pôsobí realisticky, je vyrobený z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie ... pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter. Rozmery: 17,5 x 5 x 8,5 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

18.90€

Dostupné ihneď

18.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ručne maľovaná miniatúra tohto plavého koňa z dielne značky Safari poteší nejedného malého zberateľa. Je vhodným darčekom tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Pôsobí realisticky, je vyrobený z plastu bez obsahu BPA či iných toxických látok.

Plastové a gumenné zvieratká a figúrky sú populárnou hračkou už niekoľko rokov. Majú všestranné využitie pri rôznych aktivitách a zároveň plnia edukačný charakter.

Rozmery: 17,5 x 5 x 8,5 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1140519
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 609366151700
Kód produktu 175.S151705
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško