Pomahame vzdelavat

Aktuálne akcie

Prinášame Vám prehľad aktuálne platných zliav, bonusov, súťaží a iných marketingových akcii, ktorými chceme Vaše nakupovanie ešte viac spríjemniť.

Chcete byť vždy informovaní o novinkách a zaujímavostiach zo sveta hračiek? Prihláste sa na odber našich e-mailových newslettrov, čítajte náš blog alebo sledujte našu facebookovú stránku / Instagram / YouTube.

Zošit aktivít od TOYETO

Darček k nákupu

Ku každému nákupu pribaľujeme TOYETO zošit aktivít

Nájdete v ňom aj krásnu spoločenskú hru priamo z dielne Toyeto! Naše aktivity často prinášajú aj množstvo zaujímavých omaľovaniek, doplnovačiek či iných aktivít. Keďže ich nechceme nechať len tak "zapadnúť prachom" rozhodli sme sa z nich vytvoriť tvorivý zošit, ktorý sa stal súčasťou všetkých nákupov.

Dobré Vianoce - Toyeto a Dobrý Anjel

E-shop akcie

Black Friday

Vybrané hračky v zľave 30-50% nájdete na našom e-shope od 26.10. do vypredania zásob.

Dobré Vianoce - Toyeto a Dobrý Anjel

E-shop akcie

Dobré Vianoce

Potešte seba aj druhých s Toyeto a Dobrým anjelom.

Pripravili sme pre vás vianočnú súťaž, v ktorej môžete nielen vyhrať poukážky na nákup hračiek v Toyeto v celkovej hodnote 1800 €, ale zároveň pomôcť deťom, ktoré sa aj počas Vianoc budú musieť liečiť z choroby – deťom z Dobrého anjela.

Akciový nákup v hračkozľavách od TOYETO

E-shop akcie

Akciový nákup v Hračkozľavách

V Hračkozľavách nájdete akciové veci, ale aj hračky, ktoré sa rýchlo míňajú alebo sú dopredajové. Dúfame, že nájdete tú svoju!

Znížené ceny na hračkách zú závislé na skladovej dostupnosti.