Aktivity omaľovánka s farbičkami Morská panna

S touto omaľovánkou z dielne značky Mudpuppy a motívom morskej panny sa žiadne dieťa nudiť nebude!  Súčasťou balenia je 5 farebných pasteliek a niekoľko aktivít, ktoré na vašu ratolesť čakajú. Dieťa si tak môže dokresľovať, vyfarbovať, prechádzať bludiskom alebo riešiť rôzne úlohy.  Tie sú vytlačené na papieri, stočené v rolke ... a uložené v krabičke. Dieťa si papier postupne vyťahuje z balenia a pracuje na jednotlivých úlohách. Ak úlohu dokončí, na perforovanom mieste ju jednoducho odtrhne a oddelí tak od ostatných. Ak si bude chcieť úlohu dokončiť nabudúce, tak ju znova vráti späť do krabičky. Súčasťou použitého materiálu je vysoké percento recyklovaného papiera, ktorý je potlačený netoxickými atramentmi. Veľkosť balenia: 21 x 6 x 6 cm Odporúčaný vek: 4 - 10 rokov Všetky výrobky spoločnosti Mudpuppy dodržiavajú prísne kvalitatívne a bezpečnostné normy a certifikáty.

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Momentálne nedostupné

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S touto omaľovánkou z dielne značky Mudpuppy a motívom morskej panny sa žiadne dieťa nudiť nebude! 

Súčasťou balenia je 5 farebných pasteliek a niekoľko aktivít, ktoré na vašu ratolesť čakajú. Dieťa si tak môže dokresľovať, vyfarbovať, prechádzať bludiskom alebo riešiť rôzne úlohy. 

Tie sú vytlačené na papieri, stočené v rolke a uložené v krabičke. Dieťa si papier postupne vyťahuje z balenia a pracuje na jednotlivých úlohách. Ak úlohu dokončí, na perforovanom mieste ju jednoducho odtrhne a oddelí tak od ostatných. Ak si bude chcieť úlohu dokončiť nabudúce, tak ju znova vráti späť do krabičky.

Súčasťou použitého materiálu je vysoké percento recyklovaného papiera, ktorý je potlačený netoxickými atramentmi.

Veľkosť balenia: 21 x 6 x 6 cm

Odporúčaný vek: 4 - 10 rokov

Všetky výrobky spoločnosti Mudpuppy dodržiavajú prísne kvalitatívne a bezpečnostné normy a certifikáty.

SKU 1173451
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735353923
Kód produktu 662.5392
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti,nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou