Aktivity omaľovánka s farbičkami Jednorožec

Originálna a zároveň praktická a skladná omaľovánka v rolke s pastelkami, ktorá je výborná aj na cesty!Balenie obsahuje 5 farebných pasteliek, omaľovánky s motívom jednorožcov, ako aj ďalšie úlohy k vyriešeniu. Všetko je vytlačené na recyklovanom papieri s použitím zdravotne nezávadných atramentov, stočené v rolke a uložené v krabičke. Dieťa ... si papier postupne vyťahuje z balenia a pracuje na jednotlivých úlohách. Ak úlohu dokončí, na perforovanom mieste ju odtrhne a oddelí od ostatných. Ak si ju bude chcieť dokončiť nabudúce, znova ju len zasunie späť.Takýto spôsob aktivít v deťoch vzbudzuje zvedavosť a núti ich k premýšľaniu a hľadaniu riešní. Podporuje ich logické uvažovanie, vizuálne vnímanie, ale aj fantáziu, predstavivosť a možnosť improvizácie. Okrem toho trénuje aj ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk.Veľkosť balenia: 21 x 6 x 6 cm

čítať viac čítať menej

8.93€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálna a zároveň praktická a skladná omaľovánka v rolke s pastelkami, ktorá je výborná aj na cesty!

Balenie obsahuje 5 farebných pasteliek, omaľovánky s motívom jednorožcov, ako aj ďalšie úlohy k vyriešeniu. Všetko je vytlačené na recyklovanom papieri s použitím zdravotne nezávadných atramentov, stočené v rolke a uložené v krabičke. Dieťa si papier postupne vyťahuje z balenia a pracuje na jednotlivých úlohách. Ak úlohu dokončí, na perforovanom mieste ju odtrhne a oddelí od ostatných. Ak si ju bude chcieť dokončiť nabudúce, znova ju len zasunie späť.

Takýto spôsob aktivít v deťoch vzbudzuje zvedavosť a núti ich k premýšľaniu a hľadaniu riešní. Podporuje ich logické uvažovanie, vizuálne vnímanie, ale aj fantáziu, predstavivosť a možnosť improvizácie. Okrem toho trénuje aj ich jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk.

Veľkosť balenia: 21 x 6 x 6 cm

SKU 1173450
Značka Mudpuppy
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 9780735353916
Kód produktu 662.5391
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti,nebezpečenstvo udusenia.
Mudpuppy
Americká značka MUDPUPPY má na konte bezmála 180 ocenení. Dôvodom je ich originalita, nápaditý dizajn a edukačná hodnota. Puzzle, skladačky a spoločenské hry Mudpuppy sa predávajú v obchodoch najprestížnejších múzeí sveta. Deťom dokážu zábavne a zrozumiteľne priblížiť okrem abecedy, čísel, geografie či ríše zvierat aj také témy, ako je pop-art, surrealizmus či feminizmus.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško