Aktivity kocka

Deti pri hre trénujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj v audio-vizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie a experimentovanie.Materiálové zloženie: odolné drevo, plast a kov (so zdravotne nezávadnou povrchovou úpravou)Rozmery: 69 x 37 x 35,5 cm Hmotnosť: 4,9 kg

79.99€

Dostupné ihneď

79.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Deti pri hre trénujú jemnú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj v audio-vizuálne vnímanie, pozornosť, sústredenosť, logické myslenie a experimentovanie.

Materiálové zloženie: odolné drevo, plast a kov (so zdravotne nezávadnou povrchovou úpravou)

Rozmery: 69 x 37 x 35,5 cm

Hmotnosť: 4,9 kg

SKU 1175420
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478024915
Kód produktu 38.800808
Upozornenia Odstráňte všetky časti obalu predtým ako dáte hračku dieťaťu. Obal uchovajte pre prípad potreby.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško