Aktivity hračka Mesiac

Originálna aktivity hračka z dielne francúzskej značky Moulin Roty je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Deťom sľubuje zábavu a rozptýlenie - je plná podnetov. Jej úlohou je najmä stimulácia hmatového a vizuálneho vnímania, ako aj predstavivosti.Materiálové zloženie: bavlna a polyesterVeľkosť: 40 cmOdporúčaný vek: ... 6 mesiacov a viac

čítať viac čítať menej

27.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna aktivity hračka z dielne francúzskej značky Moulin Roty je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Deťom sľubuje zábavu a rozptýlenie - je plná podnetov. Jej úlohou je najmä stimulácia hmatového a vizuálneho vnímania, ako aj predstavivosti.

Materiálové zloženie: bavlna a polyester

Veľkosť: 40 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

SKU 1173976
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676640623
Kód produktu 32.664062
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou