Adventný kalendár vrecúška

Tradičný aj originálny, adventný kalendár pre tých, čo si chcú čakanie na najkrajší sviatok roka spríjemniť štýlovo a po svojom. Táto kreatívna sada vám umožní zostaviť si svoj vlastný adventný kalendár s pôvabnými vrecúškami. Schovajte do nich drobné darčeky či sladké prekvapenia - voľba je len na vás. Výborný darček ... pre chlapcov aj dievčatá na adventný čas. Vianoce sa blížia :) Počet dielov: 49 Rozmery jutových vrecúšok: 10 x 13 cm

čítať viac čítať menej

12.90€

Dostupné ihneď

12.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tradičný aj originálny, adventný kalendár pre tých, čo si chcú čakanie na najkrajší sviatok roka spríjemniť štýlovo a po svojom.

Táto kreatívna sada vám umožní zostaviť si svoj vlastný adventný kalendár s pôvabnými vrecúškami. Schovajte do nich drobné darčeky či sladké prekvapenia - voľba je len na vás. Výborný darček pre chlapcov aj dievčatá na adventný čas. Vianoce sa blížia :)

Počet dielov: 49

Rozmery jutových vrecúšok: 10 x 13 cm

SKU 1162386
Značka Bringmann
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001868085594
Upozornenia Neplniť nezabaleným jedlom.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško