Detský kufor na kolieskach

Zoberte svojho nového modrého kamaráta na prechádzku! V jeho brušku sa nachádza úložný priestor a preto tento zábavný štekajúci psík poslúži aj ako detský kufrík, či odrážadlo s nosnosťou 50kg. Dodávaný je s odnímateľným ramienkom ktorý v spolupráci s kolieskami prispieva k ľahkej manipulácii. Modrý psík sa stane ideálnym domácim ... zvieratkom pre deti od dvoch rokov. A ktovie, možno ho jedného dňa nahradí skutočné šteniatko...Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov.

čítať viac čítať menej

36.68€

Bežná cena 48.90€

Dostupné ihneď

48.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zoberte svojho nového modrého kamaráta na prechádzku! V jeho brušku sa nachádza úložný priestor a preto tento zábavný štekajúci psík poslúži aj ako detský kufrík, či odrážadlo s nosnosťou 50kg. Dodávaný je s odnímateľným ramienkom ktorý v spolupráci s kolieskami prispieva k ľahkej manipulácii.

Modrý psík sa stane ideálnym domácim zvieratkom pre deti od dvoch rokov. A ktovie, možno ho jedného dňa nahradí skutočné šteniatko...

Hračka je vhodná pre deti od 2 rokov.

SKU 1174963
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 062243330733
Kód produktu 195.1572
Upozornenia Nevhodné pre deti do 24 mesiacov. Obsahuje dlhú šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia. Používajte na hladkom a rovnom povrchu. Nikdy nepoužívajte v blízkosti áut, ciest, vody, schodov, strmých kopcov a nerovnej ceste. Odstráňte všetky časti obalu predtým, než d
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško