ABC kocky 6 kusov

Tieto farebné a hravé textilné a penové kocky o rozmere 9,2 x 9,2 cm z dielne značky B. Toys zlákajú každé dieťa. Vhodné sú tak pre chlapcov, ako i dievčatá, pri hraní sa s nimi zaručene zabudnú na celý svet! Päť kociek je stredom perforovaných, aby tam dieťa mohlo vkladať ... umelohmotné farebné, korálkami plnené, alebo textúrované valčeky, ktoré samy o sebe plnia funkciu hrkálky. Hra s nimi dokáže podporiť jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, praktické a vizuálne vnímanie. Kocky sú dodávané v praktickej transparentnej taške s úchytom navrchu, ktorý umožňuje ľahkú manipuláciu a prenos, napr. pri cestovaní. Vyrobená je z recyklovaného PP materiálu. Odporúčaný vek: od 1 roka

čítať viac čítať menej

31.91€

Bežná cena 32.90€

Dostupné ihneď

32.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tieto farebné a hravé textilné a penové kocky o rozmere 9,2 x 9,2 cm z dielne značky B. Toys zlákajú každé dieťa. Vhodné sú tak pre chlapcov, ako i dievčatá, pri hraní sa s nimi zaručene zabudnú na celý svet!

Päť kociek je stredom perforovaných, aby tam dieťa mohlo vkladať umelohmotné farebné, korálkami plnené, alebo textúrované valčeky, ktoré samy o sebe plnia funkciu hrkálky.

Hra s nimi dokáže podporiť jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, praktické a vizuálne vnímanie.

Kocky sú dodávané v praktickej transparentnej taške s úchytom navrchu, ktorý umožňuje ľahkú manipuláciu a prenos, napr. pri cestovaní. Vyrobená je z recyklovaného PP materiálu.

Odporúčaný vek: od 1 roka

SKU 1173581
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 062243329683
Kód produktu 195.1477
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško