ABC kocky 6 ks

Krásne ilustrované kocky poskladať a nájsť správnu náplň do každej z nich a ešte raz znova a znova. Malé rúčky to budú milovať!6 penových blokov s textilným poťahom s otvormi. Výmenné kreatívne náplne. Rôzne tvary, farby, motívy.Rozvíja fantáziu, jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka, rozpoznávanie tvarov a farieb.Dodáva sa v krásnom opakovane ... použiteľnom vaku, ktorý pripomína textil, ale v skutočnosti je vyrobený z recyklovaného plastu PP.

čítať viac čítať menej

31.91€

Bežná cena 32.90€

Momentálne nedostupné

32.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Krásne ilustrované kocky poskladať a nájsť správnu náplň do každej z nich a ešte raz znova a znova. Malé rúčky to budú milovať!

6 penových blokov s textilným poťahom s otvormi. Výmenné kreatívne náplne. Rôzne tvary, farby, motívy.
Rozvíja fantáziu, jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka, rozpoznávanie tvarov a farieb.

Dodáva sa v krásnom opakovane použiteľnom vaku, ktorý pripomína textil, ale v skutočnosti je vyrobený z recyklovaného plastu PP.

SKU 1151064
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 062243272088
Upozornenia Uschovajte priložené informácie.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško